KLUB PŘÁTEL PSŮ PRAŽSKÝCH KRYSAŘÍKŮ

INZERCE

Chcete-li přidat inzerát do této sekce, kontaktujte prosím webmasterku. Nezapomeňte uvést kontaktní údaje (jméno, email, web, tel. číslo), datum narození a jména rodičů, jedná li se o inzerci štěňat či dospělých psů na prodej.
Do předmětu emailu zadejte "Inzerce KPPPK".
Inzeráty na prodej mohou podávat pouze členové KPPPK. Inzeráty starší než půl roku budou smazány.

PRAGUE RATTER DOG

(10.2.2020)

Small family kennel of Prague ratters offers dog born on 6.12. 2019
The dog is called Sapphire and in 9 weeks weighs 670 g is an old type of Prague ratter.
If you are interested write to email clarissca@email.cz or Facebook - Prague Rat Hunter - kennel Český poklad.

KOUPÍME STARŠÍ FENKU ČI PEJSKA JAKO SPOLEČNÍKA

(24.1.2020)

Koupím seniorku krysařičku (v nouzi i pejska-samce, nejlépe kastrovaného) jako společnici pro mě (starší důchodkyně) a moji téměř 12letou čivavku, která po úmrtí naší 14leté borderky osiřela. Jsem zkušená chovatelka a milovnice krysaříků, máme dobré prostředí a rodinu syna poblíž (Bydlíme u Baltského pobřeží). Kdo nám svěří pejsinku/pejsánka v přiměřeném věku, klidnějšího temperamentu - na vzhledu/barvě atd. nezáleží, pokud možno zdravého, kde je takový tvoreček navíc - třeba z pozůstalosti? Nabídku prosím na shimihome@hotmail.com.
Děkuji předem, zdravím J. Saláková

PEJSEK HNĚDÝ S PÁLENÍM

(10.12.2019)

ChS Ocean of Fortune nabízí k prodeji 4 měsíčního pejska v barvě hnědá s pálením. Hledáme zájemce bez výstavních a chovatelských ambicí, nejlépe sportovně založenou rodinu, ve které bude Phirk právoplatným členem rodiny. Phirk je moc milý a mazlivý, má obrovské předpoklady pro sport ( Agility, Coursing).
nar.: 05.08.2019
M: Angelika Secure Power (patela 0/0)
O: Famous Ocean of Fortune (patela 0/0)

Magdalena Jakubíková, email: oceanoffortune@seznam.cz , tel.č.: +420 603 231 331FENKA HNĚDÁ S PÁLENÍM

(8.12.2019)

Nabízím do dobrých podmínek holčičku hnědou s pálením. Holčička je moc milá, veselá, socializovaná, očkovaná, čipovaná s pasem. Do nového domova dostane startovací balíček.

Maminka: Ziva Secure Power
Tatínek: Šalamoun Secure Power
BBaruška Z Ne-Da-Jo-Lu, nar. 28.9.2019

Šárka Buřicová, 777 178 027, sarka.ksanova@seznam.czPEJSEK ČERNÝ S PÁLENÍM, CHS Z VESELSKÉHO KOPCE

(29.11.2019)

Nabízím k prodeji štěně pejska v barvě černá s pálením. Je bez vad, perspektivní pro chov i výstavy, není však podmínkou. Pejsek má velmi milou kontaktní povahu, je socializovaný, očkovaný, čipovaný, odčervený s mezinárodním pasem. Do nového domova půjde se startovním balíčkem a kupní smlouvou. Jen do vynikajících podmínek. Více informací na email nebo telefonicky.

Karel Zbořil, 605 949 288, dix.karel@seznam.cz

SHÁNÍMĚ FENKU S PP

(25.11.2019)

Hezký den,
znovu jako každý rok podávám inzerát ohledně fenky s PP, na barvě nám nezáleží. Rádi bychom pouze na mazlíka a pokud možno menšího vzrůstu. Podmínkou je první očkování, platný Pet pas, jelikoz bydlíme mimo ČR a jezdíme sem pravidelně na svátky. Doma už jednoho pejska máme a rádi bychom mu pořídili kamaráda.
Pokud někdo z Vás má štěňátko, nebo alespoň má nějaký kontakt, prosím ozvěte se mi. V ČR se zdržíme cca měsic (17.12-8.1)
Z důvodu převozu letadlem musí byt fenka starší 3 měsíců a 21 dní! Proto se nám do teď nepodařilo sehnat šteěně očkované....moc děkuji za každý tip či pozitivní odpoveď.

Michkova Mila, milakavva@gmail.com

KLUB PŘÁTEL PSŮ
PRAŽSKÝCH KRYSAŘÍKŮ

Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com