Woko - hlídač novinekPoslední aktualizace:
25.04.2017
 

Důležité zprávy

(zprávy, které mají trvalou hodnotu a v novinkách by se časem ztratily)


 • Své návrhy na úpravy normativů klubu můžete zasílat na mail správce webu. Budou zveřejněny v sekci Podklady k VČS k možnému prostudování našimi členy a zasílání případných zpětných komentářů autorům návrhů tak, aby před dubnovou schůzí vznikly finální verze, které budou postoupeny ČS ke schválení. Nyní najdete ve zmíněné záložce aktualizované podklady Dr.Macků.
 • Vyšetření patel a DNA si před bonitací zařizuje každý majitel sám.
 • 7.1.2015 proběhla pravidelná změna hesel do databáze. Každý platící člen si o heslo může napsat jednatelce.
 • Připomínáme, že pokračování řádného členství v našem klubu je podmíněno zaplacením ročního členského příspěvku v termínu do 31.12.2014 na transparentní účet KPPPK číslo 2400444072/2010 vedený u Fio banky Praha. Plné členství pro rok 2015 činí 500,- Kč, další info viz. pokladní okénko.
 • Pokud někdo máte návrh na úpravu normativů klubu, případně cítí potřebu zveřejnit svoji kandidaturu (ad Stanovy a Volební řád KPPPK), nechť zašle příslušné podklady na hejako(zavináč)seznam.cz.
 • V návaznosti na usnesení MČS Vás informujeme, že klubový účet č.2400444072/2010 vedený u Fio banky byl převeden na TRANSPARENTNÍ. Číslo účtu zůstalo zachováno, změnil se pouze typ. Jak z vyplývá z názvu - každý člen si může odkontrolovat své platby a má průběžný přehled o hospodaření klubu. Náhled do účtu zde.
  Případně fio.cz-bankovní služby-bank.účty-transp.účet-seznam TÚ-číslo x majitel-prohlédni účet.
 • Nejnovější informace o aktualitách v chovu, v klubovém dění a o dobrovolných náběrech testů DNA mají k dispozici vaši poradci chovu. Většinu nejdůležitějších informací obdržíte v Ročence, která by se k vám měla dostat v průběhu 3 týdnů.

 • Krysařík udělal další velký krok v cestě za uznáním. Po komisi pro standarty nyní i vědecká komise FCI postoupila standard Pražského krysaříka k finálnímu projednání na zasedání FCI.

 • Žádanku o čísla zápisu si můžete stáhnout v sekci "ke stažení". V případě, že máte štěňátka, vytiskněte si ji na papír formátu A4 a pošlete vyplněnou HPCH. Ta ji zkontroluje, zapíše vrh a žádanku odešle na ČMKU.

 • změna adresy ČMKU!! Nová adresa je: Maškova 3, 182 53 Praha 8 - Kobylisy, tel. 234 602 278

    Nahoru
 
2017

 
 
2016 
 
KPPPK je jediným oficiálním klubem zastřešeným ČMKU s možností vydávat rodokmeny pro pražské krysaříky. Žádné jiné občanské sdružení nemá tento status a nezastřešuje chov pražského krysaříka.
 
 
 

Klub přátel psů pražských krysaříků 2009 - 2017 - správce webu - Pavla Čiháková - webmaster - Rubik