hlídač novinek


Hlídací služba woko.cz
ukončila činnost,
ale můžete použít
náhradu, třeba
tyto služby:

sken
follow that page
visual ping


Poslední aktualizace:
19.10.2019
 

Zápis z chovatelského kolegia ze dne 7.8.2010 v Hostouni

Přítomni: p. Beranová, ing. Horáková, ing. Krčková, p. Smahová, ing. Bőhmová, p. Burešová, p. Machálková

1) nebyla splněna podmínka předvedení potomků po registru Angelika, CHK posoudilo žádost majitelky o možnosti uchovnění alespoň jednoho potomka. CHK schválilo možnost uskutečnit jeden vrh dcery Haničky z Pískovcového lomu po Angelice. Povinnost předvést všechny potomky z tohoto vrhu umožní případnou chovnost syna Angeliky Honey z Pískovcového lomu ze stejného vrhu. Feně Angelice se pozastavuje chovnost.

2) CHK se usneslo k upřesnění zapisování podmíněčné chovnosti chovnosti nad 25cm včetně. Vzrůstá počet zvířat na horní hranici výšky a nad ideálním standardem a s tím současně posun typu PK k pinčovi, resp. k ruskému toyovi. Všichni jedinci s podmíněnou chovností podléhají při krytí schválení HPCH.

3) V závislosti na předešlém bodu je na příští bonitace připravena měřící stěna- eliminují se psi, které jejich majitelé upravují v postoji do správné výšky.

4) CHK obdrželo upozornění na opětovnou inzerci bez PP zvířat u p. Fišerové

5) HPCH upozornila PCH na nutnost účasti alespoň na 3 akcích ročně. Poradce, který nesplní tuto povinnost nebude moci dále pracovat jako poradce chovu, jelikož chybí bezprostřední zkušenost se situací v chovu.

6) Feny z registru Blonde Beauty a Czarlie splnily podmínku předvedení potomků

7) Žádost rozhodčí paní Jaroslavy Drožové o rozšíření aprobace i pro pražské krysaříky schválena

Zapsala ing. Zuzana Horáková

    Nahoru
  
 
KPPPK je jediným oficiálním klubem zastřešeným ČMKU s možností vydávat rodokmeny pro pražské krysaříky. Žádné jiné občanské sdružení nemá tento status a nezastřešuje chov pražského krysaříka.
 
 
 

Klub přátel psů pražských krysaříků 2009 - 2019 - správce webu - Pavla Čiháková - webmaster - Rubik