Woko - hlídač novinek



Poslední aktualizace:
29.04.2017
 




KV Radotín 24.3.2012
rozhodčí Iuza Baradze

Černá s pálením - Psi

třída dorostu
CLIF z Rožmberských podhradí, VN1

třída mladých
EFFA z Etaru – VÝBORNÝ 1, CAJC, BOJ
SAGIR z Vyšehradského podhradí – VÝBORNÝ 2
HUGO Nermin – VÝBORNÝ 3
CARLOS Barbastella, V4
FLASH GORDON LUKY Fedar - VÝBORNÝ
HORYMÍR Nermin - VÝBORNÝ
FORREST GUMP LUKY Fedar – VELMI DOBRÝ
METODĚJ Spero Meliora – VELMI DOBRÝ
NIKI z Pískovcového lomu – VELMI DOBRÝ

mezitřída
ANOUSCHECK PRIME OR Fedar – VÝBORNÝ 1, CAC, NEJL.PES ČP, BOB
Gripen INSPIRING IDEFIX – VÝBORNÝ 2, RES. CAC
Gripen INSPIRING IKAROS – VÝBORNÝ 3
Gripen INSPIRING IMSE – VÝBORNÝ 4
HAVLÍČEK Spero Meliora - VÝBORNÝ

třída otevřená
KASIM Dar minulosti – VÝBORNÝ 1, CAC
FLORIAN Nermin – VÝBORNÝ 2, RES. CAC
ZÍTEK Spero Meliora – VÝBORNÝ 3
DUKÁT Boramo Sole – VÝBORNÝ 4

třída vítězů
KUBÍK od Hradu Bradlec – VÝBORNÝ 1, CAC
ENCIMOR Proper puppy – VÝBORNÝ 2, RE. CAC
BASTIEN BLACK Jongal – VÝBORNÝ 3

třída veteránů
ADOLF KAŠPAR Spero Meliora – VÝBORNÝ 1, BOV

třída čestná
FALKO z Amálčiny zahrádky VÝBORNÝ 1

mimo konkurenci
JACKY Dar minulosti - PŘEDVEDEN

Ostatní barvy - Psi

třída štěňat
AZZARO BLUE Garzo Lobo – VELMI NADĚJNÝ 1

třída dorostu
CAMILLO z Fideláku – VELMI NADĚJNÝ 1, NEJLEPŠÍ DOROST

třída mladých
ALBERT Barberi Moravia – VÝBORNÝ 1, CAJC
KOBLÍŽEK z Jeřic – VÝBORNÝ 2

mezitřída
PEDRO z Chržínského ranče – VÝBORNÝ 1, CAC, NEJ.PES OB

třída otevřená
DUMAS BROWN Jongal – VÝBORNÝ 1, CAC
COLIN BROWN Jongal – VÝBORNÝ 2, RES. CAC
Noster Mirabilis EBISU – ABSENT.

třída vítězů
NUGÁT Spero Meliora VÝBORNÝ 1, CAC
JURÁŠEK Proper puppy – VÝBORNÝ 2, RES. CAC

třída handicap
BRÁŠKA z Fideláku – VELMI DOBRÝ

Černá s pálením - Feny

třída štěňat
CARILLON Ornamente Clé de sol – VELMI NADĚJNÁ 1, NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ
CIARA PRINCES Ornamente Clé de sol – ABSENT.

třída dorostu
GWENDALLYN GIO GI Fedar – VELMI NADĚJNÁ 1
ANNABELLE Minor Amor Fati – VELMI NADĚJNÁ 2

třída mladých
FILOMENA Lykoskylos – VÝBORNÁ 1, CAJC, BOJOS
AURORA in Sanguine Veritas – VÝBORNÁ 2
LOTRANDA z Jeřic – VÝBORNÁ 3
ADUŠKA Malý poklad – VÝBORNÁ 4
AMABILE Ornamente Clé de sol - VÝBORNÁ
CATHERINE Barbastella - VÝBORNÁ
CESINKA Čekanka - VÝBORNÁ
NELA z Pískovcového lomu – VELMI DOBRÁ

mezitřída
YANOULI NIO LADY Fedar – VÝBORNÁ 1, CAC
HELLIE z Drinopolu – VÝBORNÁ 2, RES. CAC
FRESKA Spero meliora – VÝBORNÁ 3

třída otevřená
Calibelle ATHENA – VÝBORNÁ 1, CAC, NEJ.FENA ČP, BOS
GINGER z Drinopolu – VÝBORNÁ 2, RES. CAC
GIANNA – VÝBORNÁ 3
BONINKA z Podkozí – VÝBORNÁ 4
GOTIKA Spero Meliora - VÝBORNÁ
GRETA z Pískovcového lomu - VÝBORNÁ
SHIRLEY Čekanka - VÝBORNÁ
ZAZU z Jeřic - VÝBORNÁ
ZI-ZI - VÝBORNÁ
RONJA - VÝBORNÁ

třída vítězů
KORNELIE Ranní svit – VÝBORNÁ 1, CAC
DANIELA z Pískovcového lomu – VÝBORNÁ 2, RES. CAC

třída veteránů
HEZKÁ LADY z Majklovy zahrady VÝBORNÁ 1, BOV

třída čestná
ENNIE z Vyšehradského podhradí – VÝBORNÁ 1

Ostatní barvy - Feny

třída mladých
EMPATHIA BROWN Jongal – VÝBORNÁ 1, CAJC
TESS z Amálčiny zahrádky – VÝBORNÁ 2
DUPALOVÁ z Etaru – VÝBORNÁ 3
ELLEN BROWN Jongal – VÝBORNÁ 4

mezitřída
CASSIOPEA Secure Power – VÝBORNÁ 1, CAC, NEJ FENA OB
BROWN APHRODITA Caelius – VÝBORNÁ 2, RES.CAC
BEDŘIŠKA z Fideláku – VÝBORNÁ 3
MAJA Myš-Fyš – VÝBORNÁ 4
Galivas ULAIRI – ABSENT.

třída otevřená
VIOLA Spero Meliora – VÝBORNÁ 1, CAC
MEGGI z Chržínského ranče – VELMI DOBRÁ 2
CAVATINA Spero Meliora – ABSENT.

Soutěže

mladý vystavovatel Zbyněk Šmahel (8 let) a Daniela z Pískovcového lomu – 1. MÍSTO

dospělý vystavovatel Gabriela Mocová – 1. MÍSTO

páry
Nugát Spero Meliora + Cassiopeia Secure power - NEJKRÁSNĚJŠÍ PÁR

chovatelská skupina
Spero meliora – Jana Hrbková – 1. MÍSTO


Výsledky jsou získány od účastníků výstav, webmaster neručí za jejich správnost.



    Nahoru
 
2017

 
 
2016



 
 
KPPPK je jediným oficiálním klubem zastřešeným ČMKU s možností vydávat rodokmeny pro pražské krysaříky. Žádné jiné občanské sdružení nemá tento status a nezastřešuje chov pražského krysaříka.
 
 
 

Klub přátel psů pražských krysaříků 2009 - 2017 - správce webu - Pavla Čiháková - webmaster - Rubik